Arveldusprofiili muutmine

Mis on arveldusprofiil? Milleks mul seda vaja on?

Arveldusprofiil määrab ära, kellele teenuse eest arve läheb. Kui olete pärast SimplBooks kasutajaks registreerimist loonud endale esimese keskkonna, siis luuakse teile automaatselt ka esimene arveldusprofiil. See automaatne arveldusprofiil jääb esialgu suures mahus tühjaks. Niikaua, kui arveldusprofiil on täitmata, me ei saada teile arvet nende keskkondade eest, mis selle profiiliga seotud on. Küll aga sulgeme selle arveldusprofiiliga seotud kontodele ligipääsud automaatselt pärast prooviperioodi lõppu.

Sellepärast muretsema ei pea, et kui unustate profiili n-ö õigel ajal ehk prooviperioodi jooksul täita, et  siis andmed kaovad – ei kao. Tuletame teile prooviperioodil kindlasti korduvalt meelde, et profiil vajab täitmist ning vajadusel saab seda ka pärast ligipääsude sulgemist täita, et siis suletud keskkond avada.

Kuidas käib arveldusprofiili täitmine?

1. Avage enda profiili leht pärast enda keskkonda sisse logimist

2. Valige menüüst “Arveldusprofiilid” ning profiili täiendamiseks või muutmiseks vajutage pliiatsi ikoonile sobiva arveldusprofiili rea lõpus

Juhul kui teile on juba mõni arve saadetud, siis teadmiseks, et arveldusprofiili muutmine muudab ainult tulevikus teile väljastatavaid arveid.

3. Avaneval arveldusprofiili muutmise vormil täitke/kontrollige ettevõtte aadressi väljad ning kontrollige üle ettevõtte muud andmeid nagu näiteks e-posti aadress, kuhu SimplBooks teenuse arved saadetakse.

Pärast aadressi väljade täitmist ja andmete kontrollimist vajutage vormi lõpus oleval “Salvesta” nupul.

Ongi valmis!

Kas kasutusjuhendist oli abi?

Seotud juhendid

Teie tagasiside on meile oluline - Kirjuta kommentaar: