Arveldusprofiil (ettevõtte andmed, paketi vahetus)

Arveldusprofiil, mis see on?

Arveldusprofiilile on kokku kogutud andmed, mille alusel Teie ettevõttele tarkvara kasutamise arveid saadetakse.
Siin on Teie ettevõtte nimi, registri number, arvete saatmise e-posti aadress – kõik vajalikud selleks, et saaksime Teile korrektse infoga arve saata.

Samuti on siin näha ettevõtted (keskkonnad) ja nendele valitud paketid, mis kajastuvad arvel.

Kui olete uus kasutaja ja alles loonud keskkonna (koos sellega ka arveldusprofiili), siis on keskkonnal prooviperiood (30 päeva). Selle perioodi jooksul saate teavituskirju prooviperioodi lõppemise kohta. Kui tarkvara Teile sobib ja soovite kasutamist jätkata, siis on vaja üle vaadata ja kinnitada “Halda arveldustingimusi” all ettevõtte andmed. Sellega kinnitate tarkvara kasutamise jätkamise soovi ja Teile hakatakse arveid saatma keskkonna kasutamise eest.

Tähtis Ettevõtte arveldusprofiili näeb ainult see kasutaja, kelle e-postiaadressiga on keskkond loodud.
Mida peaks veel teadma administraatori õigustest
Kui kasutaja on keskkonnas lisatud “Administraator” kasutajagruppi, ei anna see talle veel arveldusprofiili administraatori õigust. Kui peaks olema vajadus anda lisaks algsele keskkonna loojale ka mõnele teisele inimesele õigus arveldusprofiili hallata, siis tuleks selleks saata kiri aadressile support@simplbooks.ee. See võib olla vajalik juhul, kui kasutate büroopaketti ja mitmel inimesel on õigus uusi keskkondi juurde luua. Ainult arveldusprofiili administraatori õigustega kasutaja saab keskkonna loomisel lisada uue keskkonna büroopaketis õige arveldusprofiili alla.

Kuidas leida arveldusprofiil?

Minu profiil (1) -> Arveldamine (2) ja seal saate valida, kas soovite vaadata arveldustingimusi (3) või profiili all olevaid keskkondi (4).

Nõuanne Selleks, et saaksite e-arveid välja saata, peab olema arvelduprofiil üle vaadatud ja salvestatud (ka prooviperioodi kehtivuse ajal).

Täiendavate küsimuste korral kirjutage meile support@simplbooks.ee

Kas kasutusjuhendist oli abi?

Seotud juhendid

Teie tagasiside on meile oluline - Kirjuta kommentaar: