Arveldusprofiil (ettevõtte andmed, paketi vahetus)

Arveldusprofiil, mis see on?

Arveldusprofiilile on kokku kogutud andmed, mille alusel Teie ettevõttele tarkvara kasutamise arveid saadetakse.
Siin on Teie ettevõtte nimi, registri number, arvete saatmise e-posti aadress – kõik vajalikud selleks, et saaksime Teile korrektse infoga arve saata.

Samuti on siin näha ettevõtted (keskkonnad) ja nendele valitud paketid, mis kajastuvad arvel.

Kui olete uus kasutaja ja alles loonud keskkonna (koos sellega ka arveldusprofiili), siis on keskkonnal prooviperiood (30 päeva). Selle perioodi jooksul saate teavituskirju prooviperioodi lõppemise kohta. Kui tarkvara Teile sobib ja soovite kasutamist jätkata, siis on vaja üle vaadata ja kinnitada “Halda arveldustingimusi” all ettevõtte andmed. Sellega kinnitate tarkvara kasutamise jätkamise soovi ja Teile hakatakse arveid saatma keskkonna kasutamise eest.

Tähtis Ettevõtte arveldusprofiili näeb ainult see kasutaja, kelle e-postiaadressiga on keskkond loodud.
Mida peaks veel teadma administraatori õigustest
Kui kasutaja on keskkonnas lisatud “Administraator” kasutajagruppi, ei anna see talle veel arveldusprofiili administraatori õigust. Kui peaks olema vajadus anda lisaks algsele keskkonna loojale ka mõnele teisele inimesele õigus arveldusprofiili hallata, siis tuleks selleks saata kiri aadressile support@simplbooks.ee. See võib olla vajalik juhul, kui kasutate büroopaketti ja mitmel inimesel on õigus uusi keskkondi juurde luua. Ainult arveldusprofiili administraatori õigustega kasutaja saab keskkonna loomisel lisada uue keskkonna büroopaketis õige arveldusprofiili alla.
Nõuanne Kuidas leida arveldusprofiil?

Ettevõtte nime kõrval olevale inimese ikoonile liikudes näete valikut Minu profiil, sellele klikates jõuate enda profiili haldamise vaatesse.

Järgmiseks klõpsake üleval Arveldamine ja seal saate valida, kas soovite vaadata arveldustingimusi (1) või profiili all olevaid keskkondi (2).

1. Halda arveldustingimusi

Siin on andmed jaotatud kolme gruppi:

  • ettevõtte üldinfo, kus lisaks ettevõtte andmetele näete ka administraatori infot (ise ei saa neid eemaldada ega lisada) 
  • kontaktid, tärniga märgistatud väljad on kohustuslikud. Keskkonna loomisel oli võimalik andmed laadida Äriregistrist, kui nii tegite, siis on siin enamus andmeid täidetud 
  • arveldamine, arvete e-postiaadressi väljale võib lisada ka rohkem kui ühe aadressi. Arveldusperioodi pikkust on võimalik valida kas arve igakuiselt või kord aastas. Kui soovite nendest valikutest erinevat arveldusperioodi, kirjutage meile support@simplbooks.ee
2. Halda keskkondi

Siin näete enda arveldusprofiili alla kuuluvaid keskkondi (ettevõtteid). Nende loomisaega, valitud paketti ja makstud kuni kuupäeva.


Kui on vajadus keskkonna paketti vahetada, siis klikake “Muuda paketti” 

Tehke sobiv valik ja salvestage muudatus.

Tähtis Paketi muudatus hakkab kehtima järgmise arveldusperioodi algusest. Kui vahetate Start paketi Premium paketiks ja vajate koheselt API võimekuse aktiveerimist, siis saab kasutajatugi Teid aidata. Kirjutage support@simplbooks.ee ja vastav muudatus tehakse ära. 
Nõuanne Selleks, et saaksite e-arveid välja saata, peab olema arvelduprofiil üle vaadatud ja salvestatud (ka prooviperioodi kehtivuse ajal).

Täiendavate küsimuste korral kirjutage meile support@simplbooks.ee

Kas kasutusjuhendist oli abi?

Seotud juhendid

Teie tagasiside on meile oluline - Kirjuta kommentaar: