Üldised seaded

  1. Saate valida, kas sisse logides kuvatakse Teile kõigepealt ettevõtte ülevaadet või soovite kohe suunduda müügiarveid või kandeid sisestama.
  2. Vaikimisi on määratud nimekirjade pikkuseks 10 rida. Soovi korral saab valida nimekirjade pikkuseks 25, 50 või 100 dokumenti
  3. Vaikimisi keskkonnas kasutatav keel. Valikus on eesti, inglise, vene ja soome keel.
  4. Siin saate ära määrata milliseid keeli keskkonnas on lubatud kasutada ning nendes keeltes saab klientidele arveid saata ja artiklitele tõlkeid lisada.
  5. Aruandeaasta algus kattub tavapäraselt kalendriaasta algusega. Kui ettevõtte asutamisel on valitud teistsugune periood, siis tuleb see siin ära märkida.
  6. Automaatsete kannete alguskuupäev tuleb määrata selleks, et programm saaks koostada finantskanded sisestatud dokumentidele. Ilma finantskanneteta ei ole võimalik koostada aruandeid (bilanss, kasumiaruanne, pearaamat jne)
  7. Soovitame aasta „lukku panna“, kui eelnev periood on lõpetatud ning mingeid muudatusi sinna enam tegema ei peaks (nt. pärast aastaaruande esitamist). Lukustuse saab vajaduse korral eemaldada.
  8. Valikus on tekkepõhine ja kassapõhine raamatupidamise arvestus. Enamasti on kasutusel tekkepõhine arvestus ning seega on siin ka vaikimisi nii määratud.
  9. Pangatehingute automaatne töötlemine on vaikimisi välja lülitatud. Kui sinna valida “Jah”, siis pangatehingute importimisel failist või pangaliidese kaudu, salvestatakse korras tehingud ja kustutatakse duplikaadid automaatselt. Nimekirja jäetakse vaid tehingud, millele süsteem automaatselt vastet leida ei suuda.

Kas kasutusjuhendist oli abi?

Seotud juhendid

Teie tagasiside on meile oluline - Kirjuta kommentaar: