Ettevõtte profiil (andmete seadistamine)

Ettevõtte poolt väljastatavatel dokumentidel, müügiarvetel ja pakkumistel, peavad olema muu hulgas ka Teie ettevõtte põhiandmed ja pangakontod. Need andmed kantakse tavaliselt dokumendi jalusesse.
NB! Oma keskkonnas andmeid muutes, SimplBooks enda andmebaasis andmed ei uuene! Selleks, et meie keskkonnas andmed uueneksid, palume Teil meiega ühendust võtta.

1. Avage menüüvalikus SEADED, valige Ettevõtte profiil.

A.  Ettevõtte vorm; nimetus ja Äriregistri kood – eelnevalt sisestatud vastavalt Teie konto registreerimise infole ning seda ise muuta ei saa (palume vajaudsel meiega ühendust võtta).
Ettevõtte käibemaksukohustuse staatus – salvestatakse nö dokumentide külge: st. kui arve on koostatud ajal, kui firma oli km kohustuslane, siis hiljem arvet muutes on võimalik km muuta; kui arve on salvestatud ajal, kui firma ei olnud km kohustuslane, siis hiljem arvet muutes km lisada ei saa.
Kui olete märkinud: “Ei ole käibemaksukohustuslane”, siis eemaldatakse arvelt käibemaksule viitavad väljad.
Andmed kantakse dokumentide jalusesse.

B.  Ettevõtte logo – kantakse dokumendi päisesse. Logo võib olla jpeg, png või gif formaadis ja on piiratud suurusega 50Kb. Enne logo lisamist kuvatakse kiri: “Logo puudub”, peale logo lisamist kuvatakse logo vähendatud kujul. Uue logo lisamisel kirjutatakse vana pildifail üle.
Uue logo lisamisel ei muudeta automaatselt varasemalt koostatud dokumentide kujundust. Olemasolevatel dokumentidel logo muutmiseks, tuleb dokument (näiteks müügiarve) avada muutmiseks ja uuesti salvestada.

2017-03-21_16-09-041a

 

C.  Ettevõtte kontaktandmed, siit salvestatud andmed kantakse dokumentide jalusesse.

2017-03-21_16-09-042b


D.  Pangakontod arvel 
 võimalik lisada kuni kolme peamise pangakonto andmed. Need kantakse dokumentide jalusesse.
Lisada saab ainult neid pangakontosid, mis on “Seaded/ pangakontod ja kassad” alt kantud firmas  kasutatavate pangakontode nimekirja.

E.  Teie ettevõtte keskkonna info – kuvatakse kasutusmahu, tasutud perioodi ning makseperioodi infot.

2017-03-21_16-09-04c

Kas kasutusjuhendist oli abi?

Seotud juhendid

Teie tagasiside on meile oluline - Kirjuta kommentaar: