Ettevõtte profiil (andmete seadistamine)

Ettevõtte poolt väljastatavatel dokumentidel, müügiarvetel ja pakkumistel, peavad olema muu hulgas ka Teie ettevõtte põhiandmed ja pangakontod. Neid andmeid näidatakse tavaliselt dokumendi jaluses.
NB! Oma keskkonnas andmeid muutes, SimplBooks enda andmebaasis andmed ei uuene! Selleks, et meie keskkonnas andmed uueneksid, palume uuendada andmeid Arveldusprofiilil (Arveldusprofiili muutmine).

Seaded -> Ettevõtte profiil

1. Üldandmed – ettevõtte nimi, registrikood ja käibemaksukohustuslase number (kui on)

2. Ettevõtte käibemaksukohustuse staatus – salvestatakse dokumentide külge, st kui ettevõte on arve koostamise ajal KM kohustuslane, siis hiljem arvet muutes on võimalik ka käibemaksu muuta. Kui arve on koostatud ajal, kui ettevõte ei olnud KM kohustuslane, siis hiljem arvet muutes käibemaksu lisada ei saa.
Kui olete märkinud: “Ei ole käibemaksukohustuslane”, siis eemaldatakse arvelt käibemaksule viitavad väljad.
Andmed kantakse dokumentide jalusesse.

3. Ettevõtte logo – kantakse dokumendi päisesse. Logo võib olla jpeg, png või gif formaadis ja on piiratud suurusega 50Kb. Enne logo lisamist kuvatakse kiri: “Logo puudub”, peale logo lisamist kuvatakse logo eelvaade. Uue logo lisamisel kirjutatakse vana pildifail üle. Uue logo lisamisel ei muudeta automaatselt varasemalt koostatud dokumentide kujundust. Olemasolevatel dokumentidel logo muutmiseks, tuleb dokument (näiteks müügiarve) avada muutmiseks ja uuesti salvestada.

4.Ettevõtte kontaktandmed – siin salvestatud info kajastub ettevõtte poolt väljastatud dokumentidel.


5. Pangakonto dokumentidel 
– siin näidatakse peamise pangakonto andmed. Dokumendi põhjadele on võimalik lisada neid rohkem. Pangakontode seadistamisest saate lugeda siit ja dokumendi põhjadest siit

6. Konto statistika -kuvatakse kasutusmahtu, tasutud perioodi ning makseperioodi infot.

7. Kõige lõpuks muudatuse kinnitamiseks või tühistamiseks Salvesta ja Katkesta nupud.

Kas kasutusjuhendist oli abi?

Seotud juhendid

Teie tagasiside on meile oluline - Kirjuta kommentaar: