XBRL GL formaadis andmete eksportimine

SimplBooks võimaldab müügiarveid ja ostuarveid eksportida XBRL GL formaadis. Vaikimisi ei ole nimetatud ekspordivõimalus üheski keskkonnas sisse lülitatud aga seda saab lihtsasti muuta keskkonna seadetes.

XBRL GL formaadis andmete eksportimiseks avage kõigepealt “Seaded -> keskkonna seaded“. Vajalik seadistus asub avaneva lehe (“Üldised seaded“) lõpus “XBRL GL valikute kuvamine” (vt järgnevat pilti).

Pärast seade sisselülitamist tekivad programmis mitmesse vaatese uued lisavalikud. Need valikud tekivad müügiarvete nimekirja ekspordi nupu alla, müügiarve vaatesse toimingute menüüsse, ostuarvete nimekirja ekspordi nupu alla, ostuarve vaatesse toimingute menüüsse.

Müügiarvete nimekirjast on võimalik eksportida mitu arvet korraga. Kui on soov müügiarveid massiliselt kuskile teise süsteemi eksportida XBRL GL formaadis (nt MCDS), siis tasub kindlasti kontrollida vastuvõtva süsteemi võimekust. Ehk nt kui suuri faile (mahult) on vastuvõtja valmis vastu võtma.

Ühe arve kohta XBRL GL formaadis faili allalaadimiseks avage selle müügiarve vaade klikkides müügiarvete nimekirjas sobival real. XBRL GL faili allalaadimise lingi leiate paremalt “Toimingud” menüüst.

Juhul kui sa soovid rohkem infot, et mis imeloom see XBRL GL formaat selline on ja milleks seda vaja võib minna, siis saad rohkem infot SimplBooks blogi artiklitest. Seal on ka viited toimunud webinaridele antud teemal.

Kas kasutusjuhendist oli abi?

Seotud juhendid

Teie tagasiside on meile oluline - Kirjuta kommentaar: