Arvete seaded, dokumendipõhjad

Vaikimisi on olemas 3 arve põhja, mida saate kohe kasutada arvete väljasaatmisel. Algselt olemasolevaid ei ole võimalik kustutada ega muuta. Soovi korral saate nende põhjal luua endale meelepärase arve kujunduse. Samuti võib luua täiesti uue dokumendi ning lisada vajalikud elemendid ise.

 

Lisainfo arvel
Sellele väljale sisestatud tekst kuvatakse kõikidel arvetel, mille põhjal on lisainfo element. Vajadusel lisage ka tõlked teistes keskkonnas kasutusel olevates keeltes.

 

Uue arvepõhja lisamine

Kõigepealt valige endale kõige enam sobiv kujundus ning klõpsake „Loo uus olemasoleva põhjal“ nupukesel. Samuti võib luua täiesti uue arve põhja ilma olemasolevat aluseks võtmata.

Nüüd avaneb koopia valitud arve põhjast. Pange dokumendile nimetus ja määrake vaikimisi arve põhjaks kui soovite enamasti seda kasutada arvete saatmisel.

Arve elementide muutmine

Liikudes hiirega arve elementide peal, ilmuvad nähtavale ikoonid
  kustutab selle elemendi dokumendipõhjalt
  muuda andmeid – saab valida milliseid andmeid kuvatakse (valik sõltub arve elemendist)
  muuda kujundust – saab valida teksti värvi, suurust, laadi

Ridu saab lisada, kustutada ja liigutada

Elemente saab dokumendi põhjal vabalt ümber tõsta, kustutada ja lisada.
Uue arve elemendi põhjale lisamiseks klikake elemendi nimetusel ja hiire vasakut klahvi all hoides lohistage see arve põhjal sobivasse kohta.

Päise või jaluse seaded avanevad, kui klõpsata + märgil

Dokumendi põhjal kuvatakse ettevõtte logo, kui see on salvestatud ettevõtte profiilis (Seaded -> Ettevõtte profiil). Kui logo ei ole, siis kuvatakse selle asemel ettevõtte nime.

Muudatusi tehes saate vahepeal vaadata kuidas dokument välja hakkab nägema. Selleks saate klõpsata all reas „Laadi alla pdf eelvaade“.
Kui olete tulemusega rahul, siis salvestage dokument.

Kas kasutusjuhendist oli abi?

Seotud juhendid

Teie tagasiside on meile oluline - Kirjuta kommentaar: