Coop Pank liidestus

Coop <–> SimplBooks liidestus automatiseerib Coop panga tehingute importimise SimplBooksi. Seega ei ole enam vaja pangatehingute salvestamiseks pangast faile alla laadida ega neid SimplBooksi üles laadida.
Kui olete liidestuse aktiveerinud imporditakse eelmise päeva pangatehingud öösel automaatselt SimplBooksi. Samuti on võimalik maksekorraldusi otse panka saata, kus need kinnitada tuleb.
Liidestuse aktiveerimine ega kasutamine täiendavat kulu ei tekita.

Liidese aktiveerimiseks on eelduseks ettevõtte pangakonto olemasolu Coop Pangas. Kui see on olemas, logige enda SimplBooks keskkonda sisse, minge Seaded -> Liidestused ja valige nimekirjast “Coop Pank”.

Klikates “Aktiveeri” nupule avaneb vaade, kus saate üle kontrollida pangakonto ja ettevõtte registrikoodi ning, kui andmed kontrollitud, klikake taas “Aktiveeri” nupule.

Pärast seda palub süsteem teil ennast tuvastada kasutades Smart-ID-d, mobiil-ID-d või ID kaarti. Liidestuse saab aktiveerida ettevõtte seaduslik esindaja (juhatuse liige). See on vajalik, et saaksime kindlad olla, et teie pangakontolt tulevad andmed jõuaksid ikkagi ainult õigete ja volitatud kasutajateni.  

Eduka tuvastamise järel avaneb valik “Ava internetipank“, seal saate ära täita avalduse liidestuse aktiveerimiseks. Nüüd tuleb oodata, et pangast tuleks teile kiri lingiga Coop Pank lehele, kus tuleb leping allkirjastada. Kui see on tehtud, siis saate mõne aja möödudes teavituse lepingu aktiveerimise kohta. Olenevalt lepingu aktiveerumise ajast, võib minna 1-2 päeva, et tehingud hakkaks SimplBooksi jõudma.

Nõuanne Kui soovite, et pangaimpordi käigus toimuks korras tehingute automaatne salvestamine, tuleb see sisse lülitada Seaded -> Keskkonna seaded -> Üldised seaded, alumises osas on Kasulikud funktsioonid all -> Pangatehingute automaatne töötlemine

Töötlemata pangatehingute kohta saate infot ettevõtte ülevaatelehelt, klikates tekstil “Jätka siin” jõuate pangaimpordi vaatesse.

Samuti on laekumiste ja maksete nimekirja kohal rohelisel taustal info töötlemata tehingute kohta.

Maksekorralduse saab panka saate otse arvelt -> Toimingud menüü nupp ja valige pank (*).

Mitu maksekorraldust saab panka saata korraga ostuarvete nimekirjast. Märgistage ostuarved, mis soovite panka saata ja Masstegevused -> Eksport -> valige pank (*).

* pankade valikus näidatakse vaid neid, mis on teie keskkonnas aktiveeritud.

NB! Maksekorraldused tuleb pangas kinnitada!

Kui peaks vajalikuks osutuma liidestuse eemaldamine, siis on vaja teha kaks sammu. Esmalt eemaldada liidestus SimplBooks keskkonnas liidestuste alt ja lisaks lõpetada leping ka pangas.

Täiendavate küsimuste korral kirjutage meile support@simplbooks.ee

Kas kasutusjuhendist oli abi?

Seotud juhendid

Teie tagasiside on meile oluline - Kirjuta kommentaar: