Kasutajaks registreerimine, ettevõtte lisamine

SimplBooks tarkvara kasutusele võtmine on kiire ja lihtne! Kogu protsess nullist kuni reaalse tööga alustamiseni võtab aega umbes 5 minutit.

Liitumiseks mine SimplBooksi avalehele ja klikka rohelisele “Liitu tasuta” nupule 

Täida registreerimisvorm, tutvu kasutustingimustega ja vajuta “Loo konto”

Pärast “Loo konto” nupule vajutamist saadetakse teile automaatne kiri milles sisaldub link kasutajakonto registreerimise kinnitamiseks.
Kasutajaks võib registreeruda ka juba olemasoleva Google kontoga.

Kinnitage meilis sisalduva lingi abil oma konto

Kirjas sisalduval konto aktiveerimise lingil klikkides suunatakse teid sisselogimise vormile koos teatega “Registreerimine kinnitatud” eeldusel, et kõik sujus tõrgeteta. Automaatse meiliga tuleval lingil peaks siiski klikkima mõistliku aja jooksul, milleks on nädal, pärast mida lingis sisalduv turvakood aegub.

Sisestage registreerimisel kasutatud e-posti aadress ja salasõna ning vajutage “Logi sisse”

Juhul kui olete uus kasutaja või teie kasutajakontoga pole ühtegi keskkonda seotud suunatakse teid automaatselt uue keskkonna loomise lehele. Iga välja juures on infonupuke juhistega mida sinna sisestada.

Kui olete uue ettevõtte vormi ära täitnud ja vajutanud “Loo keskkond” nuppu, luuakse teie sisestatud parameetrite alusel uus keskkond, mida saate kohe kasutama hakata. Keskkonnas on juhised, mille abil saate esmavajalikud seaded

Sobiva paketi saate eelnevalt välja valida kodulehel Hinnad jaotuses

Kui olete saanud kampaaniakoodi, siis selle saate lisada “Kasuta kampaaniakoodi” lingil klikates (paketi valiku all).

Olete raamatupidamisbüroo esindaja?

Kui olete raamatupidamisbüroo esindaja ja hakkate uut ettevõtet lisama enda büroopaketti, siis märgistage kindlasti lahter “Soovin arveid teisele ettevõttele“, avanenud lisaandmetes klikake “Arve saaja nimi” järel oleval väljal ja valige sealt enda ettevõtte (raamatupidamisbüroo) nimi. Oluline on see sealt valida, mitte uuesti sisestada, sest ainult valides läheb lisatud ettevõte kohe õigele arvele. 

Kui olete juba kasutaja ja soovite oma büroopaketti uut ettevõtet lisada, siis saate seda teha kõige lihtsamini, kui olete SimplBooksi sisse logitud ja liigute üleval paremal hiirega ettevõtte nime peale, seal näete ettevõtete nimekirja, kuhu Teil on ligipääs ja kõige viimaseks on valik “Lisa uus keskkond

Uuele ettevõttele valige samuti büroopakett.

Kui vajadus, võib raamatupidamisbüroo alla kuuluval ettevõttel olla ka muu pakett meie valikust, sellisel juhul kajastatakse see arvel eraldi reana ja valitud paketi hinnaga.

Täiendavate küsimuste võtke julgesti meie kasutajatoega ühendust: support@simplbooks.ee

Kas kasutusjuhendist oli abi?

Seotud juhendid

Teie tagasiside on meile oluline - Kirjuta kommentaar: