Maksete panka saatmine

Ostuarveid on võimalik eksportida failina panka.
Menüüvalikus Tehingud > Ostuarved

Faili tekitamiseks vajutage “pilveke, nool alla” nupule.

Tehke vastav valik, kas eksporditavad read valitakse ainult nähtavalt lehelt või kogu nimekirjast. Programm võtab kaasa kõik maksmata arved.
Soovitus: kui teil on staatuses “Maksmata” või “Üle tähtaja” ka selliseid arveid, mida panka saata ei soovi siis tehke, täpsemate filtrite abiga, ekraanile nähtavaks vaid need maksed, mida soovite panka eksportida.

Kui Teil on kasutuses mitu pangakontot siis tuleb ette valik, milliselt kontolt soovite makseid teha.
Tehke sobiv valik ja vajutage EDASI

Salvestage fail arvutisse.

Seejärel logige sisse oma internetipanka ja importige maksete fail.

Kas kasutusjuhendist oli abi?

Seotud juhendid

5 kommentaari

 1. Martti

  Mul tuleb seda operatsiooni tehes veateade “Ostuarvete eksport ebaõnnestus!Makse saaja kontonumber (IBAN) ei tohi tühi olla.”
  Antud ostuarve on e-arvena tulnud ja sellel on IBAN ilusti olemas. Kas probleem on selles, et makse saaja on mul tarnijate all ilma IBANIta ja süsteem tahab seda otsida sealt ja mitte e-arvelt?

  1. Tere, Martti!
   Programmi sisestatud ostuarvel enesel pangakonto andmed ei kajastu. Selle info saab maksesse kaasa võtta ainult hankija kaardilt ning seetõttu tuleb need andmed siiski sinna sisestada.
   Parimate soovidega

 2. Rita Toome

  Tere
  Minul ei õnnestugi see vist mitte kunagi.
  Mul selline olukord alati, et vaja kanda üle erinevate tarnijate arveid. Erinevad on ka maksetähtajad, arve numbrid, mõni on tähtaja ületanud, mõnda ei maksa tähtajal.
  Filtritega pole võimalik vajalikku välja võtta. Ja nii teen iga päev kümmekond ülekannet käsitsi, kuna ma ei saa lihtsalt arveid ühele failile.

  Või saab ikkagi kuidag?

  1. Tere, Helge!
   Töötasude maksefaili saate koostada Palgad -> Töötasud, filtreerige välja makstava perioodi töötasud staatuse järgi (punane: Töötasu) ja klõpske Nimekirja eksport nupule (väike “pilveke” üleval paremal). Avanevas aknas valige alt paremast nurgast “Maksete eksport SEPA formaadis”, salvestage fail arvutisse, sisenege panka ning importige fail.
   Lisaküsimuste korral kirjutage meile support@simplbooks.ee
   Ilusat päeva!
   Silva

Teie tagasiside on meile oluline - Kirjuta kommentaar: