Müügiarvete saatmine e-kirjaga

Koostatud müügiarveid on võimalik SimplBooks süsteemist välja saata kliendi e-posti aadressile, kirjale on võimalik lisada erinevaid faile.

Koostage müügiarve ja salvestage see. Valige Toimingud menüüst “Saada arve välja”.
Soovi korral võite selle valiku lemmikuks märgistada ja siis on see Toimingud menüü nupul kõrval nähtaval.
Kui arve on juba välja saadetud ja tahate uuesti saata, siis on valikus “Saada arve uuesti“.

Kui soovite enne arve välja saatmist seda vaadata, siis klõpsake Toimingud menüüs “Vaata arvet PDF kujul”. Vajadusel saate faili salvestada ja eraldi meiliprogrammist välja saata.

Avaneb kirja täiendamise vaade:

  • kui kliendikaardile on e-posti aadress märgitud, siis on see lisatud saaja aadressiks. Soovi korral saate seda muuta või teise aadressi juurde lisada (1)
  • valida sobiva kirjapõhja, vajadusel saate kirja sisus täiendusi teha (2). Kirjapõhjasid saab lisada ja muuta Seaded -> Keskkonna seaded -> Kirjade põhjad
  • võimalusel koostatakse arve pdf ja xml (e-arve) formaadis ja mõlemad on lisatud. Faili juures ristikesele klikates saate vajadusel eemaldada faili kirjast (3)
  • kirjale saab lisada manuseid, nt saldoteade, kliendi tehingute väljavõte (4). Neid manuseid ei talletata märkmete ajaloos kirja juurde.
  • arve välja saatmiseks klikake parempoolsel rohelisel nupul “Saada arve välja” (5) 

Müügiarve fail e-arve (xml) kujul koostatakse juhul, kui on täidetud e-arve koostamiseks vajalikud tingimused (kliendi registrikood, aadressiväljad täidetud).  

E-arve saatmisest loe siit.

Täiendavate küsimuste korral kirjutage meile support@simplbooks.ee

Kas kasutusjuhendist oli abi?

Seotud juhendid

Teie tagasiside on meile oluline - Kirjuta kommentaar: