E-arve saatmine

Kui ettevõttel on vajadus e-arveid saata, kuid mitte neid vastu võtta, saab seda teha otse SimplBooksist ilma e-arve operaatoriga lepingut sõlmimata.

Koostage müügiarve ja pärast arve salvestamist valige Toimingud menüüst -> Saada arve välja. SimplBooks teeb automaatse kontrolli kliendi registrikoodi järgi, kas arve saajal on e-arvete vastuvõtmise võimekus. Kui see on olemas, siis tuleb arve väljasaatmisel esimese valikuna ette e-arvena saatmise valik.

Arve saatmiseks vajutage “Saada e-arve” nupule. Arve saadetakse kliendi e-arve operaatori portaali ja sealt edastatakse see kliendi raamatupidamistarkvarasse.

Võimalikud veateated e-arvete saatmisel
Valitud klient ei võta e-arveid vastu. Kui klient on Teile kinnitanud, et võtab e-arveid vastu, kontrollige sisestatud registrikoodi.

 

Olete uus klient ja arveldusprofiil on üle vaatamata. Minge Minu profiil -> Arveldamine -> Halda arveldustingimusi, kontrollige ettevõtte andmed ja salvestage need. Täpsem info juhendist Arveldusprofiil (ettevõtte andmed, paketi vahetus)

E-arvet ei saa koostada, sest ettevõtte profiilil on täitmata registrikood ja Pangakontod ja kassad alla on lisamata ettevõtte pangakonto, kuhu raha laekuma peaks. Need hoiatused võivad esineda ka eraldi.
Kui olete teinud parandused andmetes, tuleb uuendada ka müügiarvet. Avage arve muutmiseks ja salvestage uuesti, see värskendab arvel vajalikud andmed.

E-arvet ei saa koostada, sest kliendi andmed ei ole korrektselt täidetud. Minge müügiarvele, avage see muutmiseks ja täiendage kliendi andmed.

Täiendavate küsimuste korral kirjutage meile support@simplbooks.eeKas kasutusjuhendist oli abi?

Seotud juhendid

Teie tagasiside on meile oluline - Kirjuta kommentaar: