Müügiraport

Müügiraport annab ülevaate valitud perioodil toimunud müügist nii koondaruande kujul kui ka artiklite, klientide, töötajate (kes on müügi teostanud) ja projektide lõikes.

1. Avage menüüvalikus RAPORTID, valige Müügiraport
2.
Valige raporti periood. Kui soovite raportit, valitud perioodi kõikide müügitehingute kohta, ei ole vaja rohkem väljasid täita. Täpsema filtreerimise eesmärgil sisestage tingimused. Kinnitage oma valik nupust Koosta.

2017-03-22_15-40-22

 

Koostatud raporti põhjal genereeritakse ka graafiline ülevaade.

2017-03-22_16-08-59

 

Müügiraportis on võimalik vaadelda:

* koondaruanne – kuvatakse kõik müügid sorteerituna kronoloogilises järjekorras;

* klientide aruanne – kuvatakse müügid sorteerituna klientide lõikes; antakse infot arvete laekumise kohta – laekunud/mitte laekunud, hilinenud laekumised.

* töötajate aruanne – kuvatakse müügid sorteerituna müügi teostanud töötajate lõikes; antakse infot arvete laekumise kohta – laekunud/mitte laekunud, hilinenud laekumised.

* artiklite aruanne – kuvatakse müügid sorteerituna artiklite lõikes, kusjuures mitte laoartiklite müügi puhul kasutatakse artikli koodi ja nimetuse all väljendit “määramata”.

projektide aruanne – kuvatakse müügid sorteerituna projektide lõikes; antakse infot summade, laekumiste, arvete koguse kohta ja klientide koguse kohta projektide lõikes.

Kas kasutusjuhendist oli abi?

Seotud juhendid

Teie tagasiside on meile oluline - Kirjuta kommentaar: