Kalendrisündmused (puhkused, haigestumised jne)

Kalendri eesmärgiks on võimaldada töötasu arvestust mõjutavate ja soovi korral ka arvestust mittemõjutavate sündmuste ülesmärkimist, et need saaksid automaatselt töötasudele lisatud õigetes perioodides. Sündmuse puhul on oluline töötaja, sündmuse liik (nt puhkus või haigestumine) ning kuupäevade vahemik. Vajadusel saate igale sündmusele märkmed või kommentaarid lisada enda jaoks.

Töötajaga seotud sündmuse sisestamiseks vajutage sobival kuupäeval kalendris mille peale avaneb sündmuse sisestamise aken.

Lisaks kuvatakse kalendris riigipühasid, mis on vastavalt keskkonna riigile meie poolt sisestatud. Neid kasutab süsteem keskmise kalendripäeva tasu arvestamisel.

 

Riigipühade kohta täpsemalt (kliki siin):
Eesti riigipühad ja tähtpäevad sätestab Pühade ja tähtpäevade seadus. Andmeid liikmesriikide ja ka teiste Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) riikide riigipühade kohta avaldatakse kord aastas Euroopa Liidu Teataja informatsiooni ja teateid sisaldavas C-seerias.

Kalendri kõrval kuvatakse kalendris sisalduvaid sündmuseid nimekirjana ning selt on neid võimalik eksportida erinevates formaatides.

Kas kasutusjuhendist oli abi?

Seotud juhendid

Teie tagasiside on meile oluline - Kirjuta kommentaar: