Lao algseisu sisestamine

Kui ettevõttel on uut tarkvara kasutusele võttes laokontol kaupa, siis on vaja sisestada uude tarkvarasse kaupade ehk laoartiklite algseis.

Uue artikli lisamise kohta täpsemalt siit ja teise võimalusena on importida SimplBooksi kasutusel olevate artiklite nimekiri, juhend: Laoartiklite import

Lao algseisu sisestamiseks on kaks varianti – käsitsi kõigi artiklite jääkide sisestamine algseisu dokumendile või lao algseisu importimine CSV failist.

1. Käsitsi sisestamiseks avage menüüst LADU -> Laod ning klikkige nimekirjas sellel laol, millele soovite algseisu sisestada. Avanevas lao vaates valige paremalt toimingute menüüst “Sisesta algseis“. Pärast algseisu sisestamist ja salvestamist saate laoseisu kontrollida menüüst LADU -> Laoseis vaatest.

2. Lao algseisu on võimalik ka importida CSV failist. Lao algseisu importimiseks on ladude nimekirjas (LADU -> Laod) paremal üleval nupp impordi alustamiseks. Pärast edukat importi saate lao seisu kontrollida samamoodi nagu eelmises punktis ehk siis menüüst LADU -> Laoseis vaates.

Lao algseisu kohta kannet ei koostata ja lao algseisu koguväärtus tuleb lisaks üles võtta raamatupidamise algsaldodes.

Kas kasutusjuhendist oli abi?

Seotud juhendid

Teie tagasiside on meile oluline - Kirjuta kommentaar: