Laoseisu kontroll

Aruanne näitab vastavalt valitud filtritele ladude kaupa grupeeritult toodete laojääke.

1. Avage menüüvalikus LADU, valige Laoseis.
2.
Valige kalendrist laoseisu kuupäev.
3. Kuvatavaid andmeid on võimalik filtreerida ladude järgi ja artiklite järgi.

Lisainfo:
NB!
Ladude sissetulekuid ning väljaminekuid saab lisada/ muuta ainult läbi ostu- ja müügiarvete.
Mahakandmisi saab teha ainult laomoodulist.

Juhul, kui lao arvestuslik (kasutaja poolt eeldatav) ja reaalne seis erineb, tuleb erinevuste põhjused kindlaks teha ja parandused tuleb teha lähtuvalt sellest, millest viga on tekkinud.

* Lattu saab artikleid lisada ainult ostuarvete alt.
* Hävinud või riknenud kauba mahakandmisi saab kajastada: “Ladu > Dokumendid” > ikoon “keelumärk” (uus mahakandmine) alt.
* Ladude vahelisi liikumisi (ühest laost teise) saab kajastada samas kohas, ikoon “nool” (Uus ladude vaheline liikumine) alt.

Kas kasutusjuhendist oli abi?

Seotud juhendid

2 kommentaari

 1. Tiina-Mary Ojaperv

  Tere. Kui kaup tuleb sisse saatelehega ja alles hiljem esitatakse ostuarve kuidas siis saab kaupa lattu võtta. Kaup võib tulla ka erinevate saatelehtedega, millele kuu lõpus koostatakse 1 ostuarve

  1. Julia

   Tere, Tiina-Mary!

   Kaupa on SimplBooksis võimalik lattu arvele võtta kas läbi ostuarve või siis lao algseisu sisestades. Kui kaup tuleb esialgu saatelehega, soovitaksime saatelehte sisestada ostuarvena ja kaup lattu arvele võtta, hiljem, kui ostuarve Teieni jõuab, saab sisestatud arve andmeid muuta.
   Kui kaup tuleb mitme saatelehega ja hiljem tuleb ühine ostuarve, soovitaksime saatelehti sisestada ostuarvetena ja hiljem ühise ostuarve andmeid nii-öelda poolitada.
   Kui aga Teil on lubatud negatiivne laojääk, saate kaupa müüa ka enne, kui see lattu arvele võetakse. Sel juhul saaksite kaupa lattu arvele võtta pärast seda, kui ostuarve kuu lõpus Teieni jõuab.
   Kui tekib veel küsimusi või jääte hätta, võtke meiega julgelt ühendust kas e-maili (support@simplbooks.ee) või telefoni teel (6 35 0000).

   Tervitades
   Julia

Teie tagasiside on meile oluline - Kirjuta kommentaar: